شرایط و قوانین

قوانین فروشگاه ناز

مهم‌ترین قوانین حاکم بر ارائه خدمات فروشگاه ناز به شرح زیر است.

 1. کتاب ها در مدت زمان 24 ساعت تا 72 ساعت یا 3 روز کاری ارسال می شوند.
 1. کتاب‌های ارائه شده در سایت فروشگاه ناز ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد. فروشگاه ناز کتاب های  سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین فروشگاه ناز قابل تهیه نباشد.
 2. در صورت موجود نبودن کتاب در فروشگاه مبلغ واریزی بدون کسر به حساب مشتری واریز می شود.
 3. فروشگاه ناز کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود.
 4. فروشگاه ناز صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.
 5. کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.
 6. سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری آماده و ارسال می‌شوند. در موارد خاص ممکن است سفارش در همان زمان ثبت ارسال شود.
 7. پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل(info@naz.ir) یا تلفن(09127744012) تماس بگیرید.
 8. مسئولیت فروشگاه ناز در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط فروشگاه ناز ، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.
 9. پشتیبانی از لوح فشرده همراه کتاب‌ها و همچنین بسته‌های نرم افزاری بر عهده تولید کننده یا ناشر است. در صورت بروز مشکل فروشگاه ناز مسئولیت در این خصوص ندارد، اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.
 10. در صورتیکه تغییر قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست، باید همزمان با ثبت سفارش و تأیید پرداخت، این موضوع را از طریق ایمیل یا تلفن به بخش سفارشات فروشگاه ناز اطلاع دهید. در غیر اینصورت کتاب با قیمت پشت جلد برای شما آماده شده و امکان استرداد سفارش صرفاً با کسر جریمه مربوطه مقدور خواهد بود.
 11. در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده، قبل ازارسال مبلغی از مشتری کسر نشده و تمام پول به     حساب اعتباری مشتری برگشت داده می شود.
 12. در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب برگشت داده می شود.
 13. واریز وجه سفارش به حساب به صورت کارت به کارت و یا واریز حضوری دربانک است. به حساب محمد سیفی.
 14. برگشت دادن وجه به حساب مشتریان صرفاً از طریق کارت به کارت ویا واریز حضوری در بانک به حساب مشتری می باشد لذا نام صاحب حساب با نام مشتری(کسی که پول را واریز کرده ) در سایت باید تطابق داشته باشد.
 15. در صورت ورود اطلاعات اشتباه توسط مشتری در هنگام ثبت درخواست برگشت وجه و به شرط مرجوع شدن وجه به حساب سایت، مبلغ با کسر 500 تومان هزینه انجام انتقال مجدداً به حساب کاربری مشتری در سایت منظور خواهد شد.
 16. هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.
 17. فروشگاه ناز کتاب های خود را از طریق پست سفارشی و پیشتاز  ارسال می کند.
 18. طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.
 19. هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.
 20. به منظور دسترسی آسان ایرانیان به کتاب مورد نیاز خود روش های متنوعی برای خرید درفروشگاه ناز وجود دارد که به قرار زیر است.  
 • خرید آنلاین  از سایت   www.Naz.ir
 • سفارش تلفنی   2 1 0 44 77 0912
 • سفارش با پست الکترونیکی (ایمیل) (info@Naz.ir)
 1. شکایات،انتقادات ،پیشنهادات وآمادگی برای  همکاری خود را از طریق ایمیل info@Naz.ir))

وشماره تلفن : 2 1 0 44 77 0912

با مدیریت سایت در میان بگذارید.

با تشکر فروشگاه ناز